ŚLĄSKIE CENTRUM SZKOLENIOWE
Najblizsze szkolenia
Bezpłatne szkolenia dla przedsiębiorców
Akademia Produktywności
Zarządzanie i Marketing
Prawo i Finanse
Komunikacja w biznesie
Internet w biznesie
Sprzedaż
Kadry
Akademia Zarządzania
Szkolenia dla samorządowców
O nas
Trenerzy
Referencje i wyróżnienia
Nasi Klienci
Kontakt
Polityka prywatności
Artykuły

Program szkolenia:


Program szkolenia zostanie opracowany z uwzględnieniem Państwa indywidualnych potrzeb, w celu jak najlepszego dopasowania zakresu tematycznego szkolenia do potrzeb uczestników istnieje możliwość wcześniejszego kontaktu z trenerem w celu uściślenia zakresu tematycznego. Szkolenie może obejmować następujące zagadnienia:

 

  •  Komunikacja niewerbalna
  • Komunikacja werbalna
  • Relacje z mediami
  • Wystąpienia publiczne oraz zachowanie przed kamerą
  • Ogólne zasady przygotowania do wystąpień publicznych
  • Zasady skutecznego komunikowania i ich praktyczne wykorzystanie
  • Trening przed kamerą
  • Analiza wystąpień poszczególnych osób

 

Czas trwania szkolenia:


Szkolenie jest dwudniowe, każdy dzień obejmuje 8h lekcyjnych.

Miejsce szkolenia:


Dysponujemy salami szkoleniowymi wraz z wyposażeniem niezbędnym do organizacji szkoleń tj. rzutnik, flip-chart, laptop, ekran multimedialny, klimatyzacja. Sale znajdują się w centrum Katowic. Możliwa jest także organizacja szkolenia poza Katowicami w obrębie województwa śląskiego czy opolskiego.

Termin szkolenia:


Jesteśmy przygotowani do organizacji szkoleń najszybciej jak to tylko możliwe, w dogodnym dla klienta terminie. Z uwagi na bieżący proces świadczenia usług szkoleniowych i związane z tym zaangażowaniem trenerów termin będzie każdorazowo ustalany z Państwem. Proponujemy przyjąć okres od 3 do 6 tygodni na realizację usługi.

Liczba uczestników:


Ze względu na fakt, iż szkolenia w większości będą miały formę warsztatową grupa szkoleniowa nie powinna przekraczać 20 osób. Jednak w drugim dniu szkolenia, w którym przewidziany jest blok wystąpień publicznych z wykorzystaniem profesjonalnej kamery, grupa może liczyć maksymalnie 10 osób.

Trenerzy:


Dr Bohdan Dzieciuchowicz:

Absolwent Wydziału Prawa Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach. Specjalista od kreowania wizerunku. Komentator prasowy i radiowo-telewizyjny w zakresie komunikacji społecznej, kreowania wizerunku i reklamy. W latach 1997-2005 doradca ds. komunikacji społecznej Leszka Balcerowicza. Doradca ds. wizerunku PGNiG oraz Prezesa Górnośląskiego Banku Gospodarczego. Współautor kampanii wyborczych Leszka Balcerowicza (1997) i Andrzeja Olechowskiego (2000). W latach 1990-2000 prezes i dyrektor generalny agencji reklamowej PolMedia (Bank Gospodarstwa Krajowego, PBK, GBG, First Polish-American Bank). Doktor nauk politycznych. Stypendysta Fullbright’a na Wydziale Komunikowania Uniwersytetu Kalifornijskiego oraz British Film Institute. Nauczyciel akademicki reklamy, marketingu politycznego i PR na Uniwersytecie  Śląskim (Wydział Radia i Telewizji, Podyplomowe Studium Dziennikarstwa). Trener wizerunku.


Krzysztof Mejer:

Właściciel i dyrektor generalny agencji PR (Mejer Public Relations). W latach 2006 – 2010 szef krakowskiej redakcji  programu  UWAGA! TVN. Dziennikarz radiowy w latach dziewięćdziesiątych (główny reporter newsowy Radia Flash). Rzecznik prasowy dwóch kolejnych wojewodów śląskich (2001-2006). W 2002 roku, jako pierwszy z rzeczników prasowych wojewody, wyróżniony przez Dziennik Zachodni statuetką miodu (nagroda za najlepsze kontakty z mediami). Przez Trybunę Śląską uznany za najlepszego rzecznika prasowego w województwie śląskim w 2003 roku. Absolwent Uniwersytetu Opolskiego. Wykładowca na Podyplomowym Studium Dziennikarstwa Uniwersytetu Śląskiego. Autor szkoleń w zakresie kreowania wizerunku i relacji z mediami.

 

Koszt udziału w szkoleniu:


Cena za os. wynosi 1000 zł plus VAT (23%) (przyjmując założenie, że w szkoleniu bierze udział co najmniej 12 osób). Cena dotyczy szkoleń stacjonarnych (okres związania ofertą - 3 miesiące).

 

Na każde szkolenie przygotujemy dla Państwa materiały szkoleniowe oraz odpowiednio wyposażoną salę. Po każdym szkoleniu uczestnicy będą wypełniali testy lub wykonywali ćwiczenia, aby sprawdzić czy uczestnicy umieją wykorzystać wiedzę i umiejętności zdobyte podczas szkolenia. Każdy uczestnik szkolenia otrzyma zaświadczenia udziału w szkoleniu tj. zaświadczenie Ministerstwa Edukacji Narodowej oraz certyfikat Śląskiego Centrum Szkoleniowego. Zapewniamy przerwy kawowe oraz lunch w trakcie szkoleń.

 

Zapraszamy do udziału w szkoleniu!

 

Zgłoś udział!


szukaj
Aktualny harmonogram szkoleń
Informacje o szkoleniach ŚCS wprost do Twojej skrzynki e-mail

ok Wpisz adres e-mail
i kliknij OK
Zapraszamy trenerów do współpracy.

Zgłoszenie