ŚLĄSKIE CENTRUM SZKOLENIOWE
Najblizsze szkolenia
Bezpłatne szkolenia dla przedsiębiorców
Akademia Produktywności
Zarządzanie i Marketing
Prawo i Finanse
Komunikacja w biznesie
Internet w biznesie
Sprzedaż
Kadry
Akademia Zarządzania
Szkolenia dla samorządowców
O nas
Trenerzy
Referencje i wyróżnienia
Nasi Klienci
Kontakt
Polityka prywatności
Artykuły


Krzysztof Kulka - Dyrektor Wydziału Śląskiego Urzędu Wojewódzkiego - Zarządzanie stresem:

"(...) pracownicy Śląskiego Urzędu Wojewódzkiego w Katowicach we wrześniu 2008 roku byli uczestnikami szkolenia zamkniętego organizowanego przez Śląskie Centrum Szkoleniowe przy GARR SA. (...) przeprowadzone zostało w sposób rzetelny, reprezentujący wysoki poziom przygotowania merytorycznego, a zagadnienia poruszone podczas szkolenia w pełni wpisały się w oczekiwania uczestników. Palecamy Śląskie Centrum Szkoleniowe jako profesjonalnego i kompetentnego partnera."


Mirola Miszka Sp. J. w Orzeszu - Trening umiejętności menedżerskich:

"(...) Szkolenie to spełniło oczekiwania pracowników, a trener w sposób przystępny i ciekawy przedstawił program szkolenia. Szkolenia Śląskiego Centrum Szkoleniowego przy GARR SA możemy zarekomendować wszytskim podmiotom, które szukają profesjonalnie zorganizowanych szkoleń z zakresu zarządzania, sprzedaży czy rozwoju umiejętności interpersonalnych."


Jarosław Czaja - Prezes Zarządu Future Processing
Sp. z o.o. - Komunikacja w zespole pracowniczym (...):

"Pragniemy podziękować i pogratulować profesjalnego podejścia do przeprowadzonego w naszej firmie (...) szkolenia. Bardzo dobrze oceniamy przygotowane materiały i formę szkolenia. Mamy zamiar korzystać z usług GARR w zakresie szkoleń także w przyszłości."


Janusz Latacz - Wiceprezes Zarządu Simple Sp. z o.o. - Język perswazji w sprzedaży:

"(...) Wysoko oceniamy organizację szkolenia, kompetencje trenera, i co najważniejsze przydatność pozyskanych umiejętności w codziennej pracy zespołu handlowego. Rekomendujemy szkolenie i Śląskie Centrum Szkoleniowe przy GARR SA podmiotom, które chcą podnieść skuteczność pracy swoich zespołow handlowych.


Złota nagroda dla Śląskiego Centrum Szkoleniowego przy GARR S.A. w konkursie Forum Jakości Quality International 2007 w kategorii QI SERVICES - usługi najwyższej jakości.


Złoty Laur Umiejętności i Kompetencji
dla Górnośląskiej Agencji Rozwoju Regionalnego S.A. w Katowicach
w kategorii osoba lub instytucja wspierająca rozwój gospodarki rynkowej lub edukująca na potrzeby firm.
Katowice, 27 stycznia 2007 r.


Podziękowania od firmy IMC Consulting za udział w Projekcie szkoleniowym PHARE 2001 "Promocja Zatrudnienia i Rozwoju Zasobów Ludzkich" w województwie małopolskim.
Podprojekt 2 "Promocja Przedsiębiorczości"


Podziękowanie od Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości (PARP) w Warszawie za efektywną współpracę w Projekcie szkoleniowym PHARE 2001 Spójność Społeczno-Gospodarcza "Promocja Zatrudnienia i Rozwój Zasobów Ludzkich" w województwie opolskim.
Podprojekt 3 "Szkolenia dla małych i średnich przedsiębiorstw"


Podziękowanie od Wojewódzkiego Urzędu Pracy (WUP) w Opolu za osiągnięcie znacząco wyższych rezultatów niż zakładano (889 uczestników) w Projekcie szkoleniowym PHARE 2001 Spójność Społeczno-Gospodarcza "Promocja Zatrudnienia i Rozwój Zasobów Ludzkich" w województwie opolskim.
Podprojekt 3 "Szkolenia dla małych i średnich przedsiębiorstw"


Referencje Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Katowicach odnośnie realizacji przez GARR S.A. projektu "Wykorzystanie narzędzi informatycznych w rozwoju zawodowym osób pracujących" w ramach Działania 2.1 ZPORR


szukaj
Aktualny harmonogram szkoleń
Informacje o szkoleniach ŚCS wprost do Twojej skrzynki e-mail

ok Wpisz adres e-mail
i kliknij OK
Zapraszamy trenerów do współpracy.

Zgłoszenie