ŚLĄSKIE CENTRUM SZKOLENIOWE
Najblizsze szkolenia
Bezpłatne szkolenia dla przedsiębiorców
Akademia Produktywności
Zarządzanie i Marketing
Prawo i Finanse
Komunikacja w biznesie
Internet w biznesie
Sprzedaż
Kadry
Akademia Zarządzania
Szkolenia dla samorządowców
O nas
Trenerzy
Referencje i wyróżnienia
Nasi Klienci
Kontakt
Polityka prywatności
Artykuły

Śląskie Centrum Szkoleniowe przy Funduszu Górnośląskim S.A. jest niepubliczną placówką kształcenia ustawicznego działająca na podstawie wpisu do ewidencji niepublicznych placówek kształcenia ustawicznego prowadzonej przez Urząd Miasta Katowice pod numerem 2/2000, a także wpisaną w 2006r. do Rejestru Instytucji Szkoleniowych w Wojewódzkim Urzędzie Pracy w Katowicach pod numerem ewidencyjnym 2.24/00147/2006.. Śląskie Centrum Szkoleniowe działa przy Górnośląskiej Agencji Rozwoju Regionalnego S.A. będącej ośrodkiem KSU, zarejestrowanym pod numerem 12/21/2005/114

 

Wysoką satysfakcję naszych klientów oraz wysokie standardy w realizacji szkoleń potwierdzają:

 

 • wdrożony w 2006r. i stale doskonalony system zarządzania przez jakość: międzynarodowy certyfikat PN-EN ISO 9001:2001 wydany przez Zetom – Cert Sp. z o.o.
 • członkostwo w Krajowym Systemie Usług dla MSP (od 2000r.), którego misją jest partnerskie wspieranie rozwoju MSP i podniesienie ich konkurencyjności poprzez dostarczenie im kompleksowej oferty wysokiej jakości usług
 • złota nagroda w konkursie Forum Jakości Quality International 2007 w kategorii QI SERVICES - usługi najwyższej jakości.
 • srebrna nagroda w konkursie Forum Jakości Quality International 2009 w kategorii QI SERVICES - usługi najwyższej jakości.

 

 Obszarem naszych największych zainteresowań są:

 

 • Fundusze Unijne
 • Zarządzanie
 • Prawo i Finanse
 • Komunikacja w biznesie
 • Internet w biznesie
 • Kadry
 • Sprzedaż

 

Szkolenia organizujemy w formie otwartej oraz zamkniętej, tzw. szytej na miarę, w miejscu pracy, stacjonarnie w Katowicach lub na kilkudniowym wyjeździe.

 

Stała współpraca ze specjalistami różnych dziedzin, trenerami z wieloletnim doświadczeniem i praktykami sprawia, iż wiedza na temat problemów, jakie napotykają przedsiębiorcy, ich potrzeb ciągłego rozwoju, specyfiki pracy właścicieli i zarządzających, potrzeb w zakresie komunikacji z rynkiem, budowania i zarządzania serwisami internetowymi pozwala nam na oferowanie programów szkoleń dostosowanych do specyficznych potrzeb naszych klientów.

Nasza szkolenia dostarczają im wiedzy nie tylko na temat rozwiązywania bieżących problemów, ale przede wszystkim uczą budowania i wdrażania długofalowych strategii rozwoju w firmie, dobierania i efektywnego wykorzystywania dostępnych narzędzi komunikacji, a także wykorzystywać możliwości związane z Internetem i posiadanymi zasobami informacyjnymi.

 


szukaj
Aktualny harmonogram szkoleń
Informacje o szkoleniach ŚCS wprost do Twojej skrzynki e-mail

ok Wpisz adres e-mail
i kliknij OK
Zapraszamy trenerów do współpracy.

Zgłoszenie